Ressidences s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52724174
DIČ: 2121182668
Galvaniho 16603/31, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvaniho 16603/31, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 23. 1. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/142717/B
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Dizajnérske činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Keher od 23. 1. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ressidences s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 28,8 tis. € a tržby jej narástli o 358 % na 47,8 tis. €.

47,8 tis. €
Tržby
28,8 tis. €
Zisk
118,6 tis. €
Aktíva
100,4 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,5 tis., 2022 641, 2023 626, 2024 1,9 tis., 2025 28,8 tis.20212,5 tis.2022641202362620241,9 tis.202528,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 580,9 tis., 2022 49,7 tis., 2023 24,8 tis., 2024 10,4 tis., 2025 47,8 tis.2021580,9 tis.202249,7 tis.202324,8 tis.202410,4 tis.202547,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,8 tis. € 28,8 tis. €
2024 10,4 tis. € 1,9 tis. €
2023 24,8 tis. € 626 €
2022 49,7 tis. € 641 €
2021 580,9 tis. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie100,4 tis. €
  • Záväzky18,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ressidences s.r.o. v konkurze?

Ressidences s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ressidences s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ressidences s.r.o. tržby 47,8 tis. €.

Je firma Ressidences s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ressidences s.r.o. dosiahla zisk 28,8 tis. €.

Kde firma Ressidences s.r.o. sídli?

Ressidences s.r.o. má sídlo na adrese Galvaniho 16603/31, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026