Pretože TRIPSY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52724077
DIČ: 2121121497
IČ DPH: SK2121121497
Ľubochnianska 13496/9, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľubochnianska 13496/9, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 26. 10. 2019
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2020
Spisová značka: Sro/143816/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Majerník od 14. 2. 2020
    konateľspoločník
  • Pavol Pócs od 9. 9. 2020
    konateľspoločník
  • Peter Pócs od 14. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pretože TRIPSY s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 100,1 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 6,1 mil. €.

6,1 mil. €
Tržby
100,1 tis. €
Zisk
6,2 mil. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
559,7 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
12,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 451,9 tis., 2022 340,8 tis., 2023 358,3 tis., 2024 93,0 tis., 2025 100,1 tis.2021451,9 tis.2022340,8 tis.2023358,3 tis.202493,0 tis.2025100,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,0 mil., 2022 6,0 mil., 2023 6,7 mil., 2024 5,9 mil., 2025 6,1 mil.20216,0 mil.20226,0 mil.20236,7 mil.20245,9 mil.20256,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,1 mil. € 100,1 tis. €
2024 5,9 mil. € 93,0 tis. €
2023 6,7 mil. € 358,3 tis. €
2022 6,0 mil. € 340,8 tis. €
2021 6,0 mil. € 451,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok287,7 tis. €
  • Zásoby481,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty21,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov451,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie100,1 tis. €
  • Rezervy14,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky276,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky744,0 tis. €
  • Bankové úvery342,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie48 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pretože TRIPSY s.r.o. v konkurze?

Pretože TRIPSY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pretože TRIPSY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pretože TRIPSY s.r.o. tržby 6,1 mil. €.

Je firma Pretože TRIPSY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pretože TRIPSY s.r.o. dosiahla zisk 100,1 tis. €.

Je Pretože TRIPSY s.r.o. platiteľom DPH?

Pretože TRIPSY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pretože TRIPSY s.r.o. sídli?

Pretože TRIPSY s.r.o. má sídlo na adrese Ľubochnianska 13496/9, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026