ESM Consulting, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52722490
DIČ: 2121130154
IČ DPH: SK2121130154
Hlavná 50, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 50, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 12. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2023
Spisová značka: Sro/39321/P
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie podpornej energetickej služby; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobc… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tomáš Novotný od 18. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ESM Consulting, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 53 % na 57,9 tis. € a tržby jej narástli o 77 % na 187,9 tis. €.

187,9 tis. €
Tržby
57,9 tis. €
Zisk
189,3 tis. €
Celkové výnosy
229,8 tis. €
Aktíva
154,4 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
73,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,5 tis., 2022 9,4 tis., 2023 23,2 tis., 2024 37,9 tis., 2025 57,9 tis.20215,5 tis.20229,4 tis.202323,2 tis.202437,9 tis.202557,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,9 tis., 2022 12,3 tis., 2023 46,9 tis., 2024 106,0 tis., 2025 187,9 tis.20218,9 tis.202212,3 tis.202346,9 tis.2024106,0 tis.2025187,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 187,9 tis. € 57,9 tis. €
2024 106,0 tis. € 37,9 tis. €
2023 46,9 tis. € 23,2 tis. €
2022 12,3 tis. € 9,4 tis. €
2021 8,9 tis. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok38,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky153,5 tis. €
  • Finančné účty37,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov91,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie57,9 tis. €
  • Rezervy2,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky55,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ESM Consulting, s. r. o. v konkurze?

ESM Consulting, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ESM Consulting, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ESM Consulting, s. r. o. tržby 187,9 tis. €.

Je firma ESM Consulting, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ESM Consulting, s. r. o. dosiahla zisk 57,9 tis. €.

Je ESM Consulting, s. r. o. platiteľom DPH?

ESM Consulting, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ESM Consulting, s. r. o. sídli?

ESM Consulting, s. r. o. má sídlo na adrese Hlavná 50, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026