TRANK RK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52712338
DIČ: 2121112708
IČ DPH: SK2121112708
Medená 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Medená 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 8. 10. 2019
Základné imanie: 11,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2020
Spisová značka: Sro/144566/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Šimaljak od 8. 10. 2019
    konateľspoločník
  • SELTON s. r. o. od 24. 8. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TRANK RK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 36 % na 809 € a tržby jej narástli o 4 % na 25,4 tis. €.

25,4 tis. €
Tržby
809 €
Zisk
188,5 tis. €
Aktíva
106,8 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,4 tis., 2022 −164, 2023 681, 2024 597, 2025 809202116,4 tis.2022−164202368120245972025809
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,0 mil., 2022 185,1 tis., 2023 24,5 tis., 2024 24,5 tis., 2025 25,4 tis.20214,0 mil.2022185,1 tis.202324,5 tis.202424,5 tis.202525,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 25,4 tis. € 809 €
2024 24,5 tis. € 597 €
2023 24,5 tis. € 681 €
2022 185,1 tis. € -164 €
2021 4,0 mil. € 16,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie106,8 tis. €
  • Záväzky81,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TRANK RK s. r. o. v konkurze?

TRANK RK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TRANK RK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TRANK RK s. r. o. tržby 25,4 tis. €.

Je firma TRANK RK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TRANK RK s. r. o. dosiahla zisk 809 €.

Je TRANK RK s. r. o. platiteľom DPH?

TRANK RK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TRANK RK s. r. o. sídli?

TRANK RK s. r. o. má sídlo na adrese Medená 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026