SENSEI, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52711048
DIČ: 2121132464
IČ DPH: SK2121132464
Jelence 830/50, Ružomberok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jelence 830/50, Ružomberok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 13. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2022
Spisová značka: Sro/73540/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Lukáč od 13. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SENSEI, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 358 % na 21,3 tis. € a tržby jej narástli o 39 % na 97,0 tis. €.

97,0 tis. €
Tržby
21,3 tis. €
Zisk
62,2 tis. €
Aktíva
25,2 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 3,0 tis., 2023 −6,1 tis., 2024 4,7 tis., 2025 21,3 tis.20211,3 tis.20223,0 tis.2023−6,1 tis.20244,7 tis.202521,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 41,5 tis., 2022 64,9 tis., 2023 55,4 tis., 2024 69,8 tis., 2025 97,0 tis.202141,5 tis.202264,9 tis.202355,4 tis.202469,8 tis.202597,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 97,0 tis. € 21,3 tis. €
2024 69,8 tis. € 4,7 tis. €
2023 55,4 tis. € -6,1 tis. €
2022 64,9 tis. € 3,0 tis. €
2021 41,5 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie25,2 tis. €
  • Záväzky37,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SENSEI, s. r. o. v konkurze?

SENSEI, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SENSEI, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SENSEI, s. r. o. tržby 97,0 tis. €.

Je firma SENSEI, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SENSEI, s. r. o. dosiahla zisk 21,3 tis. €.

Je SENSEI, s. r. o. platiteľom DPH?

SENSEI, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SENSEI, s. r. o. sídli?

SENSEI, s. r. o. má sídlo na adrese Jelence 830/50, Ružomberok, 034 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026