Concrete Consulting s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52706338
DIČ: 2121251374
IČ DPH: SK2121251374
Kostolište 379, Kostolište

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kostolište 379, Kostolište Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 24. 4. 2020
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2021
Spisová značka: Sro/144558/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Pullman od 24. 4. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Concrete Consulting s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 34 % na 12,3 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 108,1 tis. €.

108,1 tis. €
Tržby
12,3 tis. €
Zisk
127,5 tis. €
Aktíva
119,0 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,1 tis., 2022 21,9 tis., 2023 15,2 tis., 2024 18,7 tis., 2025 12,3 tis.202120,1 tis.202221,9 tis.202315,2 tis.202418,7 tis.202512,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 95,0 tis., 2022 103,3 tis., 2023 82,1 tis., 2024 142,2 tis., 2025 108,1 tis.202195,0 tis.2022103,3 tis.202382,1 tis.2024142,2 tis.2025108,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 108,1 tis. € 12,3 tis. €
2024 142,2 tis. € 18,7 tis. €
2023 82,1 tis. € 15,2 tis. €
2022 103,3 tis. € 21,9 tis. €
2021 95,0 tis. € 20,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie119,0 tis. €
  • Záväzky8,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Concrete Consulting s.r.o. v konkurze?

Concrete Consulting s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Concrete Consulting s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Concrete Consulting s.r.o. tržby 108,1 tis. €.

Je firma Concrete Consulting s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Concrete Consulting s.r.o. dosiahla zisk 12,3 tis. €.

Je Concrete Consulting s.r.o. platiteľom DPH?

Concrete Consulting s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Concrete Consulting s.r.o. sídli?

Concrete Consulting s.r.o. má sídlo na adrese Kostolište 379, Kostolište, 900 62.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026