Pineapple Agency, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52705978
DIČ: 2121137744
IČ DPH: SK2121137744
Račianska 26/B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 26/B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.13
Dátum vzniku: 29. 10. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2021
Spisová značka: Sro/141253/B
Predmet podnikania (výber): Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Rób od 29. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pineapple Agency, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 39,6 tis. € a tržby jej klesli o 41 % na 151,2 tis. €.

151,2 tis. €
Tržby
39,6 tis. €
Zisk
158,7 tis. €
Celkové výnosy
223,9 tis. €
Aktíva
180,1 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
55,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,0 tis., 2022 38,4 tis., 2023 21,4 tis., 2024 49,2 tis., 2025 39,6 tis.20219,0 tis.202238,4 tis.202321,4 tis.202449,2 tis.202539,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 65,1 tis., 2022 198,3 tis., 2023 203,1 tis., 2024 254,1 tis., 2025 151,2 tis.202165,1 tis.2022198,3 tis.2023203,1 tis.2024254,1 tis.2025151,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 151,2 tis. € 39,6 tis. €
2024 254,1 tis. € 49,2 tis. €
2023 203,1 tis. € 21,4 tis. €
2022 198,3 tis. € 38,4 tis. €
2021 65,1 tis. € 9,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky180,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,5 tis. €
  • Finančné účty25,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov135,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky36,3 tis. €
  • Bankové úvery2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pineapple Agency, s.r.o. v konkurze?

Pineapple Agency, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pineapple Agency, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pineapple Agency, s.r.o. tržby 151,2 tis. €.

Je firma Pineapple Agency, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pineapple Agency, s.r.o. dosiahla zisk 39,6 tis. €.

Je Pineapple Agency, s.r.o. platiteľom DPH?

Pineapple Agency, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pineapple Agency, s.r.o. sídli?

Pineapple Agency, s.r.o. má sídlo na adrese Račianska 26/B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026