M-doprava, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52705056
DIČ: 2121108913
IČ DPH: SK2121108913
Popudinské Močidľany 282, Popudinské Močidľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Popudinské Močidľany 282, Popudinské Močidľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 15. 10. 2019
Základné imanie: 14,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2020
Spisová značka: Sro/45462/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Morávek od 15. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M-doprava, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 41 % na 9,7 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 29,4 tis. €.

29,4 tis. €
Tržby
9,7 tis. €
Zisk
14,2 tis. €
Aktíva
13,0 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −18,3 tis., 2022 2,2 tis., 2023 −10,5 tis., 2024 16,5 tis., 2025 9,7 tis.2021−18,3 tis.20222,2 tis.2023−10,5 tis.202416,5 tis.20259,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,5 tis., 2022 43,2 tis., 2023 48,9 tis., 2024 28,8 tis., 2025 29,4 tis.202133,5 tis.202243,2 tis.202348,9 tis.202428,8 tis.202529,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,4 tis. € 9,7 tis. €
2024 28,8 tis. € 16,5 tis. €
2023 48,9 tis. € -10,5 tis. €
2022 43,2 tis. € 2,2 tis. €
2021 33,5 tis. € -18,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,0 tis. €
  • Záväzky1,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M-doprava, s.r.o. v konkurze?

M-doprava, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M-doprava, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M-doprava, s.r.o. tržby 29,4 tis. €.

Je firma M-doprava, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M-doprava, s.r.o. dosiahla zisk 9,7 tis. €.

Je M-doprava, s.r.o. platiteľom DPH?

M-doprava, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M-doprava, s.r.o. sídli?

M-doprava, s.r.o. má sídlo na adrese Popudinské Močidľany 282, Popudinské Močidľany, 908 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026