ESMONTA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52702740
DIČ: 2121127305
IČ DPH: SK2121127305
Kozelec 178, Hromoš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kozelec 178, Hromoš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 24. 10. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2020
Spisová značka: Sro/39224/P
Predmet podnikania (výber): zámočníctvo; výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; výroba a hutnícke spracovanie kovov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jan Sekerák od 24. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ESMONTA s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 16,6 tis. € a tržby jej narástli o 167 % na 574,5 tis. €.

574,5 tis. €
Tržby
16,6 tis. €
Zisk
575,2 tis. €
Celkové výnosy
84,4 tis. €
Aktíva
60,1 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
8,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,2 tis., 2022 1,5 tis., 2023 17,5 tis., 2024 −9,4 tis., 2025 16,6 tis.2021−2,2 tis.20221,5 tis.202317,5 tis.2024−9,4 tis.202516,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 170,4 tis., 2022 303,4 tis., 2023 360,7 tis., 2024 215,1 tis., 2025 574,5 tis.2021170,4 tis.2022303,4 tis.2023360,7 tis.2024215,1 tis.2025574,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 574,5 tis. € 16,6 tis. €
2024 215,1 tis. € -9,4 tis. €
2023 360,7 tis. € 17,5 tis. €
2022 303,4 tis. € 1,5 tis. €
2021 170,4 tis. € -2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 tis. €
  • Zásoby82 €
  • Krátkodobé pohľadávky2,0 tis. €
  • Finančné účty80,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov38,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky186 €
  • Krátkodobé záväzky22,0 tis. €
  • Bankové úvery2,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ESMONTA s. r. o. v konkurze?

ESMONTA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ESMONTA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ESMONTA s. r. o. tržby 574,5 tis. €.

Je firma ESMONTA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ESMONTA s. r. o. dosiahla zisk 16,6 tis. €.

Je ESMONTA s. r. o. platiteľom DPH?

ESMONTA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ESMONTA s. r. o. sídli?

ESMONTA s. r. o. má sídlo na adrese Kozelec 178, Hromoš, 065 45.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026