Target Everest s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52690768
DIČ: 2121108440
IČ DPH: SK2121108440
Nemesszegská 6331/5, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nemesszegská 6331/5, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.10
Dátum vzniku: 11. 10. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 10. 2020
Spisová značka: Sro/45443/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; textilná výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Kristián Novák od 11. 10. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. Marek Kosář od 11. 5. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Target Everest s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 100 % na 121,1 tis. € a tržby jej narástli o 51 % na 948,5 tis. €.

948,5 tis. €
Tržby
121,1 tis. €
Zisk
948,6 tis. €
Celkové výnosy
387,3 tis. €
Aktíva
299,3 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
37,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 94,7 tis., 2022 130,0 tis., 2023 45,9 tis., 2024 60,6 tis., 2025 121,1 tis.202194,7 tis.2022130,0 tis.202345,9 tis.202460,6 tis.2025121,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 363,2 tis., 2022 614,4 tis., 2023 531,4 tis., 2024 627,0 tis., 2025 948,5 tis.2021363,2 tis.2022614,4 tis.2023531,4 tis.2024627,0 tis.2025948,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 363,2 tis., 2022 614,6 tis., 2023 531,8 tis., 2024 627,1 tis., 2025 948,6 tis.2021363,2 tis.2022614,6 tis.2023531,8 tis.2024627,1 tis.2025948,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 25,2 tis., 2022 35,3 tis., 2023 14,4 tis., 2024 18,4 tis., 2025 38,6 tis.202125,2 tis.202235,3 tis.202314,4 tis.202418,4 tis.202538,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 948,5 tis. € 121,1 tis. €
2024 627,0 tis. € 60,6 tis. €
2023 531,4 tis. € 45,9 tis. €
2022 614,4 tis. € 130,0 tis. €
2021 363,2 tis. € 94,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky189,7 tis. €
  • Finančné účty196,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov172,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie121,1 tis. €
  • Rezervy5,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky82,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Target Everest s.r.o. v konkurze?

Target Everest s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Target Everest s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Target Everest s.r.o. tržby 948,5 tis. €.

Je firma Target Everest s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Target Everest s.r.o. dosiahla zisk 121,1 tis. €.

Je Target Everest s.r.o. platiteľom DPH?

Target Everest s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Target Everest s.r.o. sídli?

Target Everest s.r.o. má sídlo na adrese Nemesszegská 6331/5, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026