VAMARO Concept s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52686086
DIČ: 2121147655
IČ DPH: SK2121147655
Doležalova 15C, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Doležalova 15C, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 13. 12. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 10. 2020
Spisová značka: Sro/142210/B
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Róth od 13. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VAMARO Concept s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 44,7 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 97,9 tis. €.

97,9 tis. €
Tržby
44,7 tis. €
Zisk
97,9 tis. €
Celkové výnosy
292,2 tis. €
Aktíva
254,7 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť
81,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 116,9 tis., 2022 95,3 tis., 2023 86,9 tis., 2024 86,5 tis., 2025 44,7 tis.2021116,9 tis.202295,3 tis.202386,9 tis.202486,5 tis.202544,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 162,2 tis., 2022 150,3 tis., 2023 137,5 tis., 2024 149,3 tis., 2025 97,9 tis.2021162,2 tis.2022150,3 tis.2023137,5 tis.2024149,3 tis.202597,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 97,9 tis. € 44,7 tis. €
2024 149,3 tis. € 86,5 tis. €
2023 137,5 tis. € 86,9 tis. €
2022 150,3 tis. € 95,3 tis. €
2021 162,2 tis. € 116,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok33,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky205,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,0 tis. €
  • Finančné účty37,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov204,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie44,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky224 €
  • Krátkodobé záväzky37,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VAMARO Concept s. r. o. v konkurze?

VAMARO Concept s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VAMARO Concept s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VAMARO Concept s. r. o. tržby 97,9 tis. €.

Je firma VAMARO Concept s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VAMARO Concept s. r. o. dosiahla zisk 44,7 tis. €.

Je VAMARO Concept s. r. o. platiteľom DPH?

VAMARO Concept s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VAMARO Concept s. r. o. sídli?

VAMARO Concept s. r. o. má sídlo na adrese Doležalova 15C, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026