Media Ventures s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52684881
DIČ: 2121108330
IČ DPH: SK2121108330
Bajkalská 45G, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 45G, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 11. 10. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2020
Spisová značka: Sro/142631/B
Predmet podnikania (výber): Investičné činnosti - obchodovanie na vlastný účet v zmysle § 6 ods. 1 písm. c) zák. č. 566/2001 Z.z. o cenných papie…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Blažej Ornatowski od 25. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Media Ventures s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 75 % na 36,8 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 69,7 tis. €.

69,7 tis. €
Tržby
36,8 tis. €
Zisk
71,2 tis. €
Aktíva
42,3 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,3 tis., 2022 10,6 tis., 2023 9,6 tis., 2024 21,0 tis., 2025 36,8 tis.202117,3 tis.202210,6 tis.20239,6 tis.202421,0 tis.202536,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 71,1 tis., 2022 66,6 tis., 2023 66,5 tis., 2024 81,2 tis., 2025 69,7 tis.202171,1 tis.202266,6 tis.202366,5 tis.202481,2 tis.202569,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 69,7 tis. € 36,8 tis. €
2024 81,2 tis. € 21,0 tis. €
2023 66,5 tis. € 9,6 tis. €
2022 66,6 tis. € 10,6 tis. €
2021 71,1 tis. € 17,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie42,3 tis. €
  • Záväzky28,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Media Ventures s. r. o. v konkurze?

Media Ventures s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Media Ventures s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Media Ventures s. r. o. tržby 69,7 tis. €.

Je firma Media Ventures s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Media Ventures s. r. o. dosiahla zisk 36,8 tis. €.

Je Media Ventures s. r. o. platiteľom DPH?

Media Ventures s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Media Ventures s. r. o. sídli?

Media Ventures s. r. o. má sídlo na adrese Bajkalská 45G, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026