CCD Garage s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52681319
DIČ: 2121102269
IČ DPH: SK2121102269
Mlynská 198/61, Námestovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynská 198/61, Námestovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 2. 10. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2024
Spisová značka: Sro/73222/L
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Sťahovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Hurák od 2. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CCD Garage s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 42 % na 1,0 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 117,1 tis. €.

117,1 tis. €
Tržby
1,0 tis. €
Zisk
117,1 tis. €
Celkové výnosy
19,2 tis. €
Aktíva
10,9 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
3,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −893, 2022 1,9 tis., 2023 3,2 tis., 2024 730, 2025 1,0 tis.2021−89320221,9 tis.20233,2 tis.202473020251,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,7 tis., 2022 26,6 tis., 2023 44,4 tis., 2024 93,4 tis., 2025 117,1 tis.202113,7 tis.202226,6 tis.202344,4 tis.202493,4 tis.2025117,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 13,7 tis., 2022 26,6 tis., 2023 44,4 tis., 2024 93,4 tis., 2025 117,1 tis.202113,7 tis.202226,6 tis.202344,4 tis.202493,4 tis.2025117,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 182, 2023 563, 2024 0, 2025 9602021020221822023563202402025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 117,1 tis. € 1,0 tis. €
2024 93,4 tis. € 730 €
2023 44,4 tis. € 3,2 tis. €
2022 26,6 tis. € 1,9 tis. €
2021 13,7 tis. € -893 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,0 tis. €
  • Zásoby3,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,5 tis. €
  • Finančné účty4,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku306 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky8,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CCD Garage s. r. o. v konkurze?

CCD Garage s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CCD Garage s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CCD Garage s. r. o. tržby 117,1 tis. €.

Je firma CCD Garage s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CCD Garage s. r. o. dosiahla zisk 1,0 tis. €.

Je CCD Garage s. r. o. platiteľom DPH?

CCD Garage s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CCD Garage s. r. o. sídli?

CCD Garage s. r. o. má sídlo na adrese Mlynská 198/61, Námestovo, 029 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026