MALOTRAKTORY s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52678008
DIČ: 2121102390
IČ DPH: SK2121102390
Sabinovská 61, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sabinovská 61, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.61
Dátum vzniku: 2. 10. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2020
Spisová značka: Sro/39086/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Čemsák od 1. 2. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MALOTRAKTORY s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 151 % na 25,9 tis. € a tržby jej klesli o 38 % na 73,8 tis. €.

73,8 tis. €
Tržby
25,9 tis. €
Zisk
148,7 tis. €
Aktíva
62,7 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,0 tis., 2022 1,4 tis., 2023 8,7 tis., 2024 10,4 tis., 2025 25,9 tis.20212,0 tis.20221,4 tis.20238,7 tis.202410,4 tis.202525,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 164,8 tis., 2022 129,2 tis., 2023 70,5 tis., 2024 119,8 tis., 2025 73,8 tis.2021164,8 tis.2022129,2 tis.202370,5 tis.2024119,8 tis.202573,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 73,8 tis. € 25,9 tis. €
2024 119,8 tis. € 10,4 tis. €
2023 70,5 tis. € 8,7 tis. €
2022 129,2 tis. € 1,4 tis. €
2021 164,8 tis. € 2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie62,7 tis. €
  • Záväzky86,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MALOTRAKTORY s. r. o. v konkurze?

MALOTRAKTORY s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MALOTRAKTORY s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MALOTRAKTORY s. r. o. tržby 73,8 tis. €.

Je firma MALOTRAKTORY s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MALOTRAKTORY s. r. o. dosiahla zisk 25,9 tis. €.

Je MALOTRAKTORY s. r. o. platiteľom DPH?

MALOTRAKTORY s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MALOTRAKTORY s. r. o. sídli?

MALOTRAKTORY s. r. o. má sídlo na adrese Sabinovská 61, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026