ZURI architecture s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52674291
DIČ: 2121128471
Sokolská 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sokolská 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 14. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/141654/B
Predmet podnikania (výber): Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Basandová od 14. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZURI architecture s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 467 % na 19,3 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 31,3 tis. €.

31,3 tis. €
Tržby
19,3 tis. €
Zisk
35,2 tis. €
Aktíva
30,9 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 116, 2022 1,7 tis., 2023 1,7 tis., 2024 3,4 tis., 2025 19,3 tis.202111620221,7 tis.20231,7 tis.20243,4 tis.202519,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,1 tis., 2022 14,5 tis., 2023 11,9 tis., 2024 29,6 tis., 2025 31,3 tis.202121,1 tis.202214,5 tis.202311,9 tis.202429,6 tis.202531,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 31,3 tis. € 19,3 tis. €
2024 29,6 tis. € 3,4 tis. €
2023 11,9 tis. € 1,7 tis. €
2022 14,5 tis. € 1,7 tis. €
2021 21,1 tis. € 116 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,9 tis. €
  • Záväzky4,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZURI architecture s.r.o. v konkurze?

ZURI architecture s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZURI architecture s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZURI architecture s.r.o. tržby 31,3 tis. €.

Je firma ZURI architecture s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZURI architecture s.r.o. dosiahla zisk 19,3 tis. €.

Kde firma ZURI architecture s.r.o. sídli?

ZURI architecture s.r.o. má sídlo na adrese Sokolská 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 22. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 22. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026