Loupol s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52670104
DIČ: 2121135841
IČ DPH: SK2121135841
Školská 90, Dunajská Lužná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Školská 90, Dunajská Lužná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.71
Dátum vzniku: 19. 11. 2019
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 3. 2021
Spisová značka: Sro/141698/B
Predmet podnikania (výber): Výroba pekárskych výrobkov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ganna Dzigua od 17. 2. 2022
    konateľspoločník
  • Tigran Dzigua od 19. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Loupol s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 142 % na 99,5 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
99,5 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
611,3 tis. €
Aktíva
238,7 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
20,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −16,7 tis., 2022 36,5 tis., 2023 36,3 tis., 2024 41,1 tis., 2025 99,5 tis.2021−16,7 tis.202236,5 tis.202336,3 tis.202441,1 tis.202599,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,5 tis., 2022 272,0 tis., 2023 639,6 tis., 2024 1,2 mil., 2025 1,5 mil.202132,5 tis.2022272,0 tis.2023639,6 tis.20241,2 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 99,5 tis. €
2024 1,2 mil. € 41,1 tis. €
2023 639,6 tis. € 36,3 tis. €
2022 272,0 tis. € 36,5 tis. €
2021 32,5 tis. € -16,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok159,0 tis. €
  • Zásoby363 €
  • Krátkodobé pohľadávky270,0 tis. €
  • Finančné účty181,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov132,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie99,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky184,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky61,0 tis. €
  • Bankové úvery127,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Loupol s. r. o. v konkurze?

Loupol s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Loupol s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Loupol s. r. o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma Loupol s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Loupol s. r. o. dosiahla zisk 99,5 tis. €.

Je Loupol s. r. o. platiteľom DPH?

Loupol s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Loupol s. r. o. sídli?

Loupol s. r. o. má sídlo na adrese Školská 90, Dunajská Lužná, 900 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026