Lraftor s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52664724
DIČ: 2121153287
IČ DPH: SK2121153287
Záhradnícka 46/A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradnícka 46/A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 1. 1. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/142457/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miloš Hutira od 13. 1. 2020
    konateľ
  • Aldona Pocius od 22. 5. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Lraftor s. r. o. v roku 2024 zvýšila zisk o 177 % na 2,3 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 49,0 tis. €.

49,0 tis. €
Tržby
2,3 tis. €
Zisk
15,8 tis. €
Aktíva
15,4 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 3,0 tis., 2021 2,0 tis., 2022 2,1 tis., 2023 837, 2024 2,3 tis.20203,0 tis.20212,0 tis.20222,1 tis.202383720242,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 43,6 tis., 2021 45,5 tis., 2022 44,2 tis., 2023 46,3 tis., 2024 49,0 tis.202043,6 tis.202145,5 tis.202244,2 tis.202346,3 tis.202449,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 49,0 tis. € 2,3 tis. €
2023 46,3 tis. € 837 €
2022 44,2 tis. € 2,1 tis. €
2021 45,5 tis. € 2,0 tis. €
2020 43,6 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie15,4 tis. €
  • Záväzky410 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lraftor s. r. o. v konkurze?

Lraftor s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lraftor s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Lraftor s. r. o. tržby 49,0 tis. €.

Je firma Lraftor s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Lraftor s. r. o. dosiahla zisk 2,3 tis. €.

Je Lraftor s. r. o. platiteľom DPH?

Lraftor s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lraftor s. r. o. sídli?

Lraftor s. r. o. má sídlo na adrese Záhradnícka 46/A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026