Lease Management s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52660052
DIČ: 2121135247
IČ DPH: SK2121135247
Mečíková 61, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mečíková 61, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 12. 11. 2019
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2021
Spisová značka: Sro/141553/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Garbeľ od 12. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lease Management s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 335 % na 6,5 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 113,0 tis. €.

113,0 tis. €
Tržby
6,5 tis. €
Zisk
56,0 tis. €
Aktíva
49,3 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 6,3 tis., 2023 16,1 tis., 2024 1,5 tis., 2025 6,5 tis.20212,8 tis.20226,3 tis.202316,1 tis.20241,5 tis.20256,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 41,4 tis., 2022 82,9 tis., 2023 110,8 tis., 2024 111,7 tis., 2025 113,0 tis.202141,4 tis.202282,9 tis.2023110,8 tis.2024111,7 tis.2025113,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 113,0 tis. € 6,5 tis. €
2024 111,7 tis. € 1,5 tis. €
2023 110,8 tis. € 16,1 tis. €
2022 82,9 tis. € 6,3 tis. €
2021 41,4 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie49,3 tis. €
  • Záväzky6,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lease Management s.r.o. v konkurze?

Lease Management s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lease Management s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lease Management s.r.o. tržby 113,0 tis. €.

Je firma Lease Management s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lease Management s.r.o. dosiahla zisk 6,5 tis. €.

Je Lease Management s.r.o. platiteľom DPH?

Lease Management s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lease Management s.r.o. sídli?

Lease Management s.r.o. má sídlo na adrese Mečíková 61, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026