Avarre teRaa, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52653676
DIČ: 2121144113
IČ DPH: SK2121144113
Ipeľská 5137/1, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ipeľská 5137/1, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 7. 12. 2019
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2021
Spisová značka: Sro/142112/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Katarína Sipos od 7. 12. 2019
    konateľspoločník
  • Tomáš Sipos od 1. 4. 2022
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Avarre teRaa, s. r. o. v roku 2024 zvýšila zisk na 62,8 tis. € a tržby jej narástli o 374 % na 141,2 tis. €.

141,2 tis. €
Tržby
62,8 tis. €
Zisk
96,5 tis. €
Aktíva
70,0 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 1,9 tis., 2021 1,0 tis., 2022 −5,9 tis., 2023 5,4 tis., 2024 62,8 tis.20201,9 tis.20211,0 tis.2022−5,9 tis.20235,4 tis.202462,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 39,9 tis., 2021 52,3 tis., 2022 33,9 tis., 2023 29,8 tis., 2024 141,2 tis.202039,9 tis.202152,3 tis.202233,9 tis.202329,8 tis.2024141,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 141,2 tis. € 62,8 tis. €
2023 29,8 tis. € 5,4 tis. €
2022 33,9 tis. € -5,9 tis. €
2021 52,3 tis. € 1,0 tis. €
2020 39,9 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie70,0 tis. €
  • Záväzky26,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Avarre teRaa, s. r. o. v konkurze?

Avarre teRaa, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Avarre teRaa, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Avarre teRaa, s. r. o. tržby 141,2 tis. €.

Je firma Avarre teRaa, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Avarre teRaa, s. r. o. dosiahla zisk 62,8 tis. €.

Je Avarre teRaa, s. r. o. platiteľom DPH?

Avarre teRaa, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Avarre teRaa, s. r. o. sídli?

Avarre teRaa, s. r. o. má sídlo na adrese Ipeľská 5137/1, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026