Career IT up s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52647013
DIČ: 2121126931
IČ DPH: SK2121126931
Mostová 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mostová 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 12. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2022
Spisová značka: Sro/141561/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Mária Budzáková, PhD. od 12. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Career IT up s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 89 % na 26,2 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 45,9 tis. €.

45,9 tis. €
Tržby
26,2 tis. €
Zisk
47,9 tis. €
Aktíva
43,6 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,1 tis., 2022 21,9 tis., 2023 17,6 tis., 2024 13,9 tis., 2025 26,2 tis.202119,1 tis.202221,9 tis.202317,6 tis.202413,9 tis.202526,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,7 tis., 2022 46,8 tis., 2023 52,3 tis., 2024 35,7 tis., 2025 45,9 tis.202135,7 tis.202246,8 tis.202352,3 tis.202435,7 tis.202545,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 45,9 tis. € 26,2 tis. €
2024 35,7 tis. € 13,9 tis. €
2023 52,3 tis. € 17,6 tis. €
2022 46,8 tis. € 21,9 tis. €
2021 35,7 tis. € 19,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie43,6 tis. €
  • Záväzky4,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Career IT up s. r. o. v konkurze?

Career IT up s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Career IT up s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Career IT up s. r. o. tržby 45,9 tis. €.

Je firma Career IT up s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Career IT up s. r. o. dosiahla zisk 26,2 tis. €.

Je Career IT up s. r. o. platiteľom DPH?

Career IT up s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Career IT up s. r. o. sídli?

Career IT up s. r. o. má sídlo na adrese Mostová 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026