RACAR spol. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52641198
DIČ: 2121094470
IČ DPH: SK2121094470
Pribinova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribinova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 19. 9. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 10. 2019
Spisová značka: Sro/140475/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Radek Žďárský od 19. 9. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RACAR spol. s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 598 % na 22,6 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 631,2 tis. €.

631,2 tis. €
Tržby
22,6 tis. €
Zisk
841,9 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
245,4 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
43,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 80,2 tis., 2022 54,7 tis., 2023 37,2 tis., 2024 3,2 tis., 2025 22,6 tis.202180,2 tis.202254,7 tis.202337,2 tis.20243,2 tis.202522,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 945,8 tis., 2022 1,5 mil., 2023 1,6 mil., 2024 660,6 tis., 2025 631,2 tis.2021945,8 tis.20221,5 mil.20231,6 mil.2024660,6 tis.2025631,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 631,2 tis. € 22,6 tis. €
2024 660,6 tis. € 3,2 tis. €
2023 1,6 mil. € 37,2 tis. €
2022 1,5 mil. € 54,7 tis. €
2021 945,8 tis. € 80,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok347,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok66,9 tis. €
  • Zásoby138,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky46,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky362,6 tis. €
  • Finančné účty114,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov171,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,6 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Dlhodobé záväzky297,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky316,9 tis. €
  • Bankové úvery201,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie19,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RACAR spol. s.r.o. v konkurze?

RACAR spol. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RACAR spol. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RACAR spol. s.r.o. tržby 631,2 tis. €.

Je firma RACAR spol. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RACAR spol. s.r.o. dosiahla zisk 22,6 tis. €.

Je RACAR spol. s.r.o. platiteľom DPH?

RACAR spol. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RACAR spol. s.r.o. sídli?

RACAR spol. s.r.o. má sídlo na adrese Pribinova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026