Magpies s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52623904
DIČ: 2121092941
IČ DPH: SK2121092941
Šteberlova 5824/16B, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šteberlova 5824/16B, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 18. 9. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2022
Spisová značka: Sro/140451/B
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Samuel Straka od 18. 9. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Magpies s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 589 € a tržby jej narástli o 10 % na 141,6 tis. €.

141,6 tis. €
Tržby
589 €
Zisk
74,9 tis. €
Aktíva
13,1 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 −24,8 tis., 2023 143, 2024 824, 2025 58920215,7 tis.2022−24,8 tis.202314320248242025589
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,4 tis., 2022 74,9 tis., 2023 116,8 tis., 2024 128,8 tis., 2025 141,6 tis.202133,4 tis.202274,9 tis.2023116,8 tis.2024128,8 tis.2025141,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 141,6 tis. € 589 €
2024 128,8 tis. € 824 €
2023 116,8 tis. € 143 €
2022 74,9 tis. € -24,8 tis. €
2021 33,4 tis. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,1 tis. €
  • Záväzky61,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Magpies s. r. o. v konkurze?

Magpies s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Magpies s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Magpies s. r. o. tržby 141,6 tis. €.

Je firma Magpies s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Magpies s. r. o. dosiahla zisk 589 €.

Je Magpies s. r. o. platiteľom DPH?

Magpies s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Magpies s. r. o. sídli?

Magpies s. r. o. má sídlo na adrese Šteberlova 5824/16B, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026