VAKA STAV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52623220
DIČ: 2121089267
IČ DPH: SK2121089267
Račianska 88 B, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 88 B, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 14. 9. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2024
Spisová značka: Sro/140364/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Vaka od 14. 9. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VAKA STAV s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 188 % na 7,0 tis. € a tržby jej narástli o 92 % na 81,9 tis. €.

81,9 tis. €
Tržby
7,0 tis. €
Zisk
27,9 tis. €
Aktíva
17,4 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,8 tis., 2022 5,7 tis., 2023 946, 2024 2,4 tis., 2025 7,0 tis.2021−3,8 tis.20225,7 tis.202394620242,4 tis.20257,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,9 tis., 2022 47,8 tis., 2023 22,7 tis., 2024 42,6 tis., 2025 81,9 tis.202130,9 tis.202247,8 tis.202322,7 tis.202442,6 tis.202581,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 81,9 tis. € 7,0 tis. €
2024 42,6 tis. € 2,4 tis. €
2023 22,7 tis. € 946 €
2022 47,8 tis. € 5,7 tis. €
2021 30,9 tis. € -3,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,4 tis. €
  • Záväzky10,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VAKA STAV s.r.o. v konkurze?

VAKA STAV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VAKA STAV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VAKA STAV s.r.o. tržby 81,9 tis. €.

Je firma VAKA STAV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VAKA STAV s.r.o. dosiahla zisk 7,0 tis. €.

Je VAKA STAV s.r.o. platiteľom DPH?

VAKA STAV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VAKA STAV s.r.o. sídli?

VAKA STAV s.r.o. má sídlo na adrese Račianska 88 B, Bratislava, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026