Perlacosmetic, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52620646
DIČ: 2121100630
IČ DPH: SK2121100630
Nánanská cesta 1433/53, Štúrovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nánanská cesta 1433/53, Štúrovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.02
Dátum vzniku: 19. 9. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2020
Spisová značka: Sro/49320/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Molnárová od 19. 9. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Perlacosmetic, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 88 % na 2,0 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 491,7 tis. €.

491,7 tis. €
Tržby
2,0 tis. €
Zisk
491,7 tis. €
Celkové výnosy
102,6 tis. €
Aktíva
47,3 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
8,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,4 tis., 2022 5,6 tis., 2023 4,8 tis., 2024 16,6 tis., 2025 2,0 tis.20215,4 tis.20225,6 tis.20234,8 tis.202416,6 tis.20252,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 231,4 tis., 2022 356,5 tis., 2023 400,5 tis., 2024 428,5 tis., 2025 491,7 tis.2021231,4 tis.2022356,5 tis.2023400,5 tis.2024428,5 tis.2025491,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 491,7 tis. € 2,0 tis. €
2024 428,5 tis. € 16,6 tis. €
2023 400,5 tis. € 4,8 tis. €
2022 356,5 tis. € 5,6 tis. €
2021 231,4 tis. € 5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok57,5 tis. €
  • Zásoby21,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky8,0 tis. €
  • Finančné účty15,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov39,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky34,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky21,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Perlacosmetic, s. r. o. v konkurze?

Perlacosmetic, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Perlacosmetic, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Perlacosmetic, s. r. o. tržby 491,7 tis. €.

Je firma Perlacosmetic, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Perlacosmetic, s. r. o. dosiahla zisk 2,0 tis. €.

Je Perlacosmetic, s. r. o. platiteľom DPH?

Perlacosmetic, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Perlacosmetic, s. r. o. sídli?

Perlacosmetic, s. r. o. má sídlo na adrese Nánanská cesta 1433/53, Štúrovo, 943 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026