PWS Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52601749
DIČ: 2121132321
IČ DPH: SK2121132321
Suché Mýto 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Suché Mýto 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.11
Dátum vzniku: 13. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 12. 2019
Spisová značka: Sro/141573/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom hnuteľných vecí; Služby požičovní …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Johannes de Jong od 13. 11. 2019
    konateľ
  • Petr Beránek od 4. 2. 2023
    konateľspoločník
  • Tomáš Ščevlík od 9. 2. 2023
    konateľ
  • Generator Store s.r.o. od 4. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PWS Slovakia s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 51,0 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 827,0 tis. €.

827,0 tis. €
Tržby
51,0 tis. €
Zisk
892,2 tis. €
Celkové výnosy
660,2 tis. €
Aktíva
241,9 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
18,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34,9 tis., 2022 77,1 tis., 2023 54,0 tis., 2024 −12,2 tis., 2025 51,0 tis.202134,9 tis.202277,1 tis.202354,0 tis.2024−12,2 tis.202551,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 447,6 tis., 2022 1,4 mil., 2023 1,1 mil., 2024 911,1 tis., 2025 827,0 tis.2021447,6 tis.20221,4 mil.20231,1 mil.2024911,1 tis.2025827,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 827,0 tis. € 51,0 tis. €
2024 911,1 tis. € -12,2 tis. €
2023 1,1 mil. € 54,0 tis. €
2022 1,4 mil. € 77,1 tis. €
2021 447,6 tis. € 34,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok382,3 tis. €
  • Zásoby113 €
  • Dlhodobé pohľadávky14,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky194,7 tis. €
  • Finančné účty64,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov185,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,0 tis. €
  • Rezervy2,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky391,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PWS Slovakia s. r. o. v konkurze?

PWS Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PWS Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PWS Slovakia s. r. o. tržby 827,0 tis. €.

Je firma PWS Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PWS Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 51,0 tis. €.

Je PWS Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

PWS Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PWS Slovakia s. r. o. sídli?

PWS Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Suché Mýto 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026