BOLE Air Conditioner s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52601226
DIČ: 2121100696
IČ DPH: SK2121100696
Banšelova 4273/26, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Banšelova 4273/26, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 29. 9. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 11. 2019
Spisová značka: Sro/140700/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Boleman od 29. 9. 2019
    konateľspoločník
  • Milan Maník od 29. 9. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BOLE Air Conditioner s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 16 % na 3,8 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 247,7 tis. €.

247,7 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Zisk
263,3 tis. €
Celkové výnosy
196,4 tis. €
Aktíva
-22,8 tis. €
Vlastné imanie
112 %
Celková zadlženosť
7,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,5 tis., 2022 −14,1 tis., 2023 5,3 tis., 2024 4,6 tis., 2025 3,8 tis.202115,5 tis.2022−14,1 tis.20235,3 tis.20244,6 tis.20253,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 235,2 tis., 2022 43,9 tis., 2023 69,7 tis., 2024 181,4 tis., 2025 247,7 tis.2021235,2 tis.202243,9 tis.202369,7 tis.2024181,4 tis.2025247,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 247,7 tis. € 3,8 tis. €
2024 181,4 tis. € 4,6 tis. €
2023 69,7 tis. € 5,3 tis. €
2022 43,9 tis. € -14,1 tis. €
2021 235,2 tis. € 15,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,1 tis. €
  • Zásoby12,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky160,4 tis. €
  • Finančné účty14,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-31,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky95 €
  • Krátkodobé záväzky207,4 tis. €
  • Bankové úvery11,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BOLE Air Conditioner s. r. o. v konkurze?

BOLE Air Conditioner s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BOLE Air Conditioner s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BOLE Air Conditioner s. r. o. tržby 247,7 tis. €.

Je firma BOLE Air Conditioner s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BOLE Air Conditioner s. r. o. dosiahla zisk 3,8 tis. €.

Je BOLE Air Conditioner s. r. o. platiteľom DPH?

BOLE Air Conditioner s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BOLE Air Conditioner s. r. o. sídli?

BOLE Air Conditioner s. r. o. má sídlo na adrese Banšelova 4273/26, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026