JUMARIN s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52599621
DIČ: 2121081325
IČ DPH: SK2121081325
Malé Stankovce 491, Trenčianske Stankovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malé Stankovce 491, Trenčianske Stankovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 28. 8. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 12. 2019
Spisová značka: Sro/38811/R
Predmet podnikania (výber): Otvárka, príprava a dobývanie výhradných ložísk na povrchu - § 2 písm. b) zákona; Zriaďovanie, zabezpečovanie a likvidácia banských diel na povrchu a lomov - § 2 písm. c) zákona; Úprava a zušľachťovanie nerastov vykonávané v súvislosti s ich dobývaním - § 2 písm. d) zákona …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • BcA. Juraj Hatlas od 8. 2. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JUMARIN s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 179 % na 2,2 tis. € a tržby jej narástli o 143 % na 17,8 tis. €.

17,8 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
14,8 tis. €
Aktíva
14,1 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,4 tis., 2022 9,5 tis., 2023 704, 2024 799, 2025 2,2 tis.2021−1,4 tis.20229,5 tis.2023704202479920252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,2 tis., 2022 21,8 tis., 2023 22,6 tis., 2024 7,3 tis., 2025 17,8 tis.202120,2 tis.202221,8 tis.202322,6 tis.20247,3 tis.202517,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,8 tis. € 2,2 tis. €
2024 7,3 tis. € 799 €
2023 22,6 tis. € 704 €
2022 21,8 tis. € 9,5 tis. €
2021 20,2 tis. € -1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,1 tis. €
  • Záväzky728 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JUMARIN s.r.o. v konkurze?

JUMARIN s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JUMARIN s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JUMARIN s.r.o. tržby 17,8 tis. €.

Je firma JUMARIN s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JUMARIN s.r.o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Je JUMARIN s.r.o. platiteľom DPH?

JUMARIN s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JUMARIN s.r.o. sídli?

JUMARIN s.r.o. má sídlo na adrese Malé Stankovce 491, Trenčianske Stankovce, 913 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026