Gracias, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52598276
DIČ: 2121095229
IČ DPH: SK2121095229
Kpt. Nálepku 4248, Snina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kpt. Nálepku 4248, Snina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 10. 9. 2019
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2022
Spisová značka: Sro/38938/P
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Výroba potravinárskych výrobkov; Výroba nápojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Pľuta od 10. 9. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gracias, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 2,9 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 221,8 tis. €.

221,8 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
222,6 tis. €
Celkové výnosy
49,8 tis. €
Aktíva
13,8 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
9,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 293, 2023 615, 2024 3,3 tis., 2025 2,9 tis.20211,7 tis.2022293202361520243,3 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,3 tis., 2022 134,7 tis., 2023 344,9 tis., 2024 209,8 tis., 2025 221,8 tis.202145,3 tis.2022134,7 tis.2023344,9 tis.2024209,8 tis.2025221,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 221,8 tis. € 2,9 tis. €
2024 209,8 tis. € 3,3 tis. €
2023 344,9 tis. € 615 €
2022 134,7 tis. € 293 €
2021 45,3 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,1 tis. €
  • Zásoby28 €
  • Krátkodobé pohľadávky33,4 tis. €
  • Finančné účty6,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku210 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky622 €
  • Krátkodobé záväzky35,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gracias, s. r. o. v konkurze?

Gracias, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gracias, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gracias, s. r. o. tržby 221,8 tis. €.

Je firma Gracias, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gracias, s. r. o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je Gracias, s. r. o. platiteľom DPH?

Gracias, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gracias, s. r. o. sídli?

Gracias, s. r. o. má sídlo na adrese Kpt. Nálepku 4248, Snina, 069 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026