RENTYX, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52592537
DIČ: 2121077673
IČ DPH: SK2121077673
Závodná 78B, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Závodná 78B, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.32
Dátum vzniku: 22. 8. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 10. 2019
Spisová značka: Sro/139830/B
Predmet podnikania (výber): Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností; Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interérov; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Varchola od 22. 8. 2019
    konateľspoločník
  • RNDr. Andrea Varcholová od 29. 9. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RENTYX, spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 23,4 tis. € a tržby jej klesli o 83 % na 17,9 tis. €.

17,9 tis. €
Tržby
23,4 tis. €
Zisk
265,6 tis. €
Celkové výnosy
274,0 tis. €
Aktíva
130,7 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,1 tis., 2022 28,8 tis., 2023 −14,1 tis., 2024 1,2 tis., 2025 23,4 tis.20218,1 tis.202228,8 tis.2023−14,1 tis.20241,2 tis.202523,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 368,1 tis., 2022 245,6 tis., 2023 185,6 tis., 2024 105,9 tis., 2025 17,9 tis.2021368,1 tis.2022245,6 tis.2023185,6 tis.2024105,9 tis.202517,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,9 tis. € 23,4 tis. €
2024 105,9 tis. € 1,2 tis. €
2023 185,6 tis. € -14,1 tis. €
2022 245,6 tis. € 28,8 tis. €
2021 368,1 tis. € 8,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky242,9 tis. €
  • Finančné účty19,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie64 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov101,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky143,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RENTYX, spol. s r. o. v konkurze?

RENTYX, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RENTYX, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RENTYX, spol. s r. o. tržby 17,9 tis. €.

Je firma RENTYX, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RENTYX, spol. s r. o. dosiahla zisk 23,4 tis. €.

Je RENTYX, spol. s r. o. platiteľom DPH?

RENTYX, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RENTYX, spol. s r. o. sídli?

RENTYX, spol. s r. o. má sídlo na adrese Závodná 78B, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026