MELVIN SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52579751
DIČ: 2121072063
IČ DPH: SK2121072063
Podhájska ulica 765/25, Cabaj-Čápor

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podhájska ulica 765/25, Cabaj-Čápor Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 14. 8. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 9. 2019
Spisová značka: Sro/49023/N
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Melo od 14. 8. 2019
    konateľspoločník
  • Martina Melová od 6. 9. 2022
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MELVIN SK s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,0 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 195,4 tis. €.

195,4 tis. €
Tržby
1,0 tis. €
Zisk
77,7 tis. €
Aktíva
42,7 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,5 tis., 2022 7,9 tis., 2023 6,7 tis., 2024 −5,1 tis., 2025 1,0 tis.202118,5 tis.20227,9 tis.20236,7 tis.2024−5,1 tis.20251,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 238,5 tis., 2022 248,6 tis., 2023 166,0 tis., 2024 229,8 tis., 2025 195,4 tis.2021238,5 tis.2022248,6 tis.2023166,0 tis.2024229,8 tis.2025195,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 195,4 tis. € 1,0 tis. €
2024 229,8 tis. € -5,1 tis. €
2023 166,0 tis. € 6,7 tis. €
2022 248,6 tis. € 7,9 tis. €
2021 238,5 tis. € 18,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie42,7 tis. €
  • Záväzky35,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MELVIN SK s. r. o. v konkurze?

MELVIN SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MELVIN SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MELVIN SK s. r. o. tržby 195,4 tis. €.

Je firma MELVIN SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MELVIN SK s. r. o. dosiahla zisk 1,0 tis. €.

Je MELVIN SK s. r. o. platiteľom DPH?

MELVIN SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MELVIN SK s. r. o. sídli?

MELVIN SK s. r. o. má sídlo na adrese Podhájska ulica 765/25, Cabaj-Čápor, 951 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026