Revolo s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52569993
DIČ: 2121092809
IČ DPH: SK2121092809
Studenohorská 34, Bratislava - mestská časť Lamač

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Studenohorská 34, Bratislava - mestská časť Lamač Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.54
Dátum vzniku: 11. 9. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2020
Spisová značka: Sro/140276/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Kuzemka od 6. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Revolo s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 42 % na 12,0 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 154,4 tis. €.

154,4 tis. €
Tržby
12,0 tis. €
Zisk
84,5 tis. €
Aktíva
37,2 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 777, 2023 −5,7 tis., 2024 20,8 tis., 2025 12,0 tis.20213,5 tis.20227772023−5,7 tis.202420,8 tis.202512,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 136,7 tis., 2022 194,5 tis., 2023 148,5 tis., 2024 122,8 tis., 2025 154,4 tis.2021136,7 tis.2022194,5 tis.2023148,5 tis.2024122,8 tis.2025154,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 154,4 tis. € 12,0 tis. €
2024 122,8 tis. € 20,8 tis. €
2023 148,5 tis. € -5,7 tis. €
2022 194,5 tis. € 777 €
2021 136,7 tis. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie37,2 tis. €
  • Záväzky47,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Revolo s. r. o. v konkurze?

Revolo s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Revolo s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Revolo s. r. o. tržby 154,4 tis. €.

Je firma Revolo s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Revolo s. r. o. dosiahla zisk 12,0 tis. €.

Je Revolo s. r. o. platiteľom DPH?

Revolo s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Revolo s. r. o. sídli?

Revolo s. r. o. má sídlo na adrese Studenohorská 34, Bratislava - mestská časť Lamač, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026