BAVARIA Levice, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52564983
DIČ: 2121080676
IČ DPH: SK2121080676
Jurská cesta 5291/10, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jurská cesta 5291/10, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 31. 8. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2020
Spisová značka: Sro/49157/N
Predmet podnikania (výber): Finančný lízing; Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Fojtík od 31. 8. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. Katarína Fojtíková od 31. 8. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BAVARIA Levice, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 384 € a tržby jej narástli o 102 % na 283,9 tis. €.

283,9 tis. €
Tržby
384 €
Strata
285,7 tis. €
Celkové výnosy
278,3 tis. €
Aktíva
13,2 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
21,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −31,5 tis., 2022 36,4 tis., 2023 11,5 tis., 2024 2,1 tis., 2025 −3842021−31,5 tis.202236,4 tis.202311,5 tis.20242,1 tis.2025−384
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,4 tis., 2022 143,0 tis., 2023 144,7 tis., 2024 140,9 tis., 2025 283,9 tis.202146,4 tis.2022143,0 tis.2023144,7 tis.2024140,9 tis.2025283,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 283,9 tis. € -384 €
2024 140,9 tis. € 2,1 tis. €
2023 144,7 tis. € 11,5 tis. €
2022 143,0 tis. € 36,4 tis. €
2021 46,4 tis. € -31,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok209,9 tis. €
  • Zásoby48,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,9 tis. €
  • Finančné účty16,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-384 €
  • Dlhodobé záväzky533 €
  • Krátkodobé záväzky133,6 tis. €
  • Bankové úvery131,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BAVARIA Levice, s. r. o. v konkurze?

BAVARIA Levice, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BAVARIA Levice, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BAVARIA Levice, s. r. o. tržby 283,9 tis. €.

Je firma BAVARIA Levice, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BAVARIA Levice, s. r. o. vykázala stratu 384 €.

Je BAVARIA Levice, s. r. o. platiteľom DPH?

BAVARIA Levice, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BAVARIA Levice, s. r. o. sídli?

BAVARIA Levice, s. r. o. má sídlo na adrese Jurská cesta 5291/10, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026