SB Mont, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52564321
DIČ: 2121067531
IČ DPH: SK2121067531
Skalité 991, Skalité

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Skalité 991, Skalité Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 7. 8. 2019
Základné imanie: 5,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2020
Spisová značka: Sro/72863/L
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov o interiérov

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Bestvina od 7. 8. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SB Mont, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 13,9 tis. € a tržby jej narástli o 53 % na 354,8 tis. €.

354,8 tis. €
Tržby
13,9 tis. €
Zisk
395,1 tis. €
Celkové výnosy
204,5 tis. €
Aktíva
53,4 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
17,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,7 tis., 2022 30,0 tis., 2023 2,1 tis., 2024 −4,3 tis., 2025 13,9 tis.20217,7 tis.202230,0 tis.20232,1 tis.2024−4,3 tis.202513,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 90,2 tis., 2022 113,8 tis., 2023 124,7 tis., 2024 231,4 tis., 2025 354,8 tis.202190,2 tis.2022113,8 tis.2023124,7 tis.2024231,4 tis.2025354,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 354,8 tis. € 13,9 tis. €
2024 231,4 tis. € -4,3 tis. €
2023 124,7 tis. € 2,1 tis. €
2022 113,8 tis. € 30,0 tis. €
2021 90,2 tis. € 7,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok19,3 tis. €
  • Zásoby39,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky125,0 tis. €
  • Finančné účty21,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,1 tis. €
  • Fondy zo zisku510 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov33,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,9 tis. €
  • Rezervy1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky115,4 tis. €
  • Bankové úvery22,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SB Mont, s. r. o. v konkurze?

SB Mont, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SB Mont, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SB Mont, s. r. o. tržby 354,8 tis. €.

Je firma SB Mont, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SB Mont, s. r. o. dosiahla zisk 13,9 tis. €.

Je SB Mont, s. r. o. platiteľom DPH?

SB Mont, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SB Mont, s. r. o. sídli?

SB Mont, s. r. o. má sídlo na adrese Skalité 991, Skalité, 023 14.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026