OLM Technologies s. r. o.

IČO 52562875 · DIČ 2121105360

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Jána Stanislava 20/B, Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Odvetvie (NACE)
Informační služby · 63.11
Dátum vzniku
2019-10-01
Tržby 2025
57,0 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
-63,8 tis. €
Základné imanie
5,0 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/140702/B

Hlavný predmet podnikania
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobc…

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 57,0 tis. € -63,8 tis. €
2024 61,1 tis. € -3,1 tis. €
2023 26,0 tis. € -86,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma OLM Technologies s. r. o. v konkurze?

OLM Technologies s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OLM Technologies s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OLM Technologies s. r. o. tržby 57,0 tis. €.

Je OLM Technologies s. r. o. platiteľom DPH?

OLM Technologies s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OLM Technologies s. r. o. sídli?

OLM Technologies s. r. o. má sídlo na adrese Jána Stanislava 20/B, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 84105.