REHAN s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52550991
DIČ: 2121064209
IČ DPH: SK2121064209
Levočská 2, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Levočská 2, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 3. 8. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2020
Spisová značka: Sro/38739/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Textilná výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Handzuš od 10. 1. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REHAN s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 129 % na 12,1 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 63,7 tis. €.

63,7 tis. €
Tržby
12,1 tis. €
Zisk
71,6 tis. €
Aktíva
49,8 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,5 tis., 2022 4,1 tis., 2023 12,8 tis., 2024 5,3 tis., 2025 12,1 tis.20214,5 tis.20224,1 tis.202312,8 tis.20245,3 tis.202512,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 59,2 tis., 2022 47,2 tis., 2023 60,4 tis., 2024 49,6 tis., 2025 63,7 tis.202159,2 tis.202247,2 tis.202360,4 tis.202449,6 tis.202563,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 63,7 tis. € 12,1 tis. €
2024 49,6 tis. € 5,3 tis. €
2023 60,4 tis. € 12,8 tis. €
2022 47,2 tis. € 4,1 tis. €
2021 59,2 tis. € 4,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie49,8 tis. €
  • Záväzky21,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REHAN s.r.o. v konkurze?

REHAN s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REHAN s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REHAN s.r.o. tržby 63,7 tis. €.

Je firma REHAN s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REHAN s.r.o. dosiahla zisk 12,1 tis. €.

Je REHAN s.r.o. platiteľom DPH?

REHAN s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REHAN s.r.o. sídli?

REHAN s.r.o. má sídlo na adrese Levočská 2, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026