RIO stav s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52547167
DIČ: 2121073383
Stavbárska 8689/2, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stavbárska 8689/2, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 13. 8. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/139591/B
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravne práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebne práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Ohrodnyk od 13. 8. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RIO stav s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 80 % na 7,6 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 42,7 tis. €.

42,7 tis. €
Tržby
7,6 tis. €
Zisk
53,6 tis. €
Aktíva
52,8 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 7,1 tis., 2023 20,0 tis., 2024 4,2 tis., 2025 7,6 tis.20212,7 tis.20227,1 tis.202320,0 tis.20244,2 tis.20257,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,0 tis., 2022 34,0 tis., 2023 25,9 tis., 2024 41,6 tis., 2025 42,7 tis.202129,0 tis.202234,0 tis.202325,9 tis.202441,6 tis.202542,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 42,7 tis. € 7,6 tis. €
2024 41,6 tis. € 4,2 tis. €
2023 25,9 tis. € 20,0 tis. €
2022 34,0 tis. € 7,1 tis. €
2021 29,0 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie52,8 tis. €
  • Záväzky848 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RIO stav s.r.o. v konkurze?

RIO stav s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RIO stav s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RIO stav s.r.o. tržby 42,7 tis. €.

Je firma RIO stav s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RIO stav s.r.o. dosiahla zisk 7,6 tis. €.

Kde firma RIO stav s.r.o. sídli?

RIO stav s.r.o. má sídlo na adrese Stavbárska 8689/2, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026