Beam Beam s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52546390
DIČ: 2121060623
IČ DPH: SK2121060623
Rastislavova 93, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova 93, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 27. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2020
Spisová značka: Sro/46851/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Beam Beam s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 83 % na 1,0 mil. € a tržby jej narástli o 1 % na 121,2 tis. €.

121,2 tis. €
Tržby
1,0 mil. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
1,0 mil. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
67,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 85,8 tis., 2022 89,6 tis., 2023 97,7 tis., 2024 564,8 tis., 2025 1,0 mil.202185,8 tis.202289,6 tis.202397,7 tis.2024564,8 tis.20251,0 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 112,0 tis., 2022 115,0 tis., 2023 125,0 tis., 2024 119,9 tis., 2025 121,2 tis.2021112,0 tis.2022115,0 tis.2023125,0 tis.2024119,9 tis.2025121,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 121,2 tis. € 1,0 mil. €
2024 119,9 tis. € 564,8 tis. €
2023 125,0 tis. € 97,7 tis. €
2022 115,0 tis. € 89,6 tis. €
2021 112,0 tis. € 85,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok86 €
  • Dlhodobý finančný majetok5,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,0 mil. €
  • Finančné účty11,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,0 mil. €
  • Krátkodobé záväzky6,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Beam Beam s. r. o. v konkurze?

Beam Beam s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Beam Beam s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Beam Beam s. r. o. tržby 121,2 tis. €.

Je firma Beam Beam s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Beam Beam s. r. o. dosiahla zisk 1,0 mil. €.

Je Beam Beam s. r. o. platiteľom DPH?

Beam Beam s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Beam Beam s. r. o. sídli?

Beam Beam s. r. o. má sídlo na adrese Rastislavova 93, Košice - mestská časť Juh, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026