Clearlight Consulting s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52538851
DIČ: 2121054254
IČ DPH: SK2121054254
Tehelná 443/19, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tehelná 443/19, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 20. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2019
Spisová značka: Sro/139095/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkov…; Ubytovacie služby sposkytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zaria…; Vydavateľská činnosť, polygafická výroba a knihárske práce. …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Stanislav Lencz od 20. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Clearlight Consulting s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,2 tis. € a tržby jej klesli o 88 % na 6,8 tis. €.

6,8 tis. €
Tržby
6,2 tis. €
Strata
18,3 tis. €
Aktíva
16,9 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,8 tis., 2022 20,1 tis., 2023 34,5 tis., 2024 17,6 tis., 2025 −6,2 tis.202111,8 tis.202220,1 tis.202334,5 tis.202417,6 tis.2025−6,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 66,5 tis., 2022 71,4 tis., 2023 79,7 tis., 2024 58,6 tis., 2025 6,8 tis.202166,5 tis.202271,4 tis.202379,7 tis.202458,6 tis.20256,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,8 tis. € -6,2 tis. €
2024 58,6 tis. € 17,6 tis. €
2023 79,7 tis. € 34,5 tis. €
2022 71,4 tis. € 20,1 tis. €
2021 66,5 tis. € 11,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,9 tis. €
  • Záväzky1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Clearlight Consulting s. r. o. v konkurze?

Clearlight Consulting s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Clearlight Consulting s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Clearlight Consulting s. r. o. tržby 6,8 tis. €.

Je firma Clearlight Consulting s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Clearlight Consulting s. r. o. vykázala stratu 6,2 tis. €.

Je Clearlight Consulting s. r. o. platiteľom DPH?

Clearlight Consulting s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Clearlight Consulting s. r. o. sídli?

Clearlight Consulting s. r. o. má sídlo na adrese Tehelná 443/19, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026