VADROS, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52533026
DIČ: 2121067201
IČ DPH: SK2121067201
Prielohy 1012/1C, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prielohy 1012/1C, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 8. 8. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 9. 2025
Spisová značka: Sro/72883/L
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie úschovní; výkon činnosti stavbyvedúceho; výkon činnosti stavebného dozoru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Húšťava od 1. 10. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VADROS, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 59 % na 375 € a tržby jej narástli o 689 % na 47,3 tis. €.

47,3 tis. €
Tržby
375 €
Zisk
55,5 tis. €
Aktíva
9,1 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 188, 2023 232, 2024 922, 2025 37520211,8 tis.2022188202323220249222025375
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,0 tis., 2022 25,2 tis., 2023 24,0 tis., 2024 6,0 tis., 2025 47,3 tis.202129,0 tis.202225,2 tis.202324,0 tis.20246,0 tis.202547,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,3 tis. € 375 €
2024 6,0 tis. € 922 €
2023 24,0 tis. € 232 €
2022 25,2 tis. € 188 €
2021 29,0 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,1 tis. €
  • Záväzky46,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VADROS, s. r. o. v konkurze?

VADROS, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VADROS, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VADROS, s. r. o. tržby 47,3 tis. €.

Je firma VADROS, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VADROS, s. r. o. dosiahla zisk 375 €.

Je VADROS, s. r. o. platiteľom DPH?

VADROS, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VADROS, s. r. o. sídli?

VADROS, s. r. o. má sídlo na adrese Prielohy 1012/1C, Žilina, 010 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026