TRENDINEX s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52527522
DIČ: 2121053616
IČ DPH: SK2121053616
Kapitánova ul. 2728/21, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kapitánova ul. 2728/21, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.69
Dátum vzniku: 17. 7. 2019
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2020
Spisová značka: Sro/48787/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Prípravné práce k realizácií stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Rajtár od 17. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TRENDINEX s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,6 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 333,5 tis. €.

333,5 tis. €
Tržby
1,6 tis. €
Zisk
346,1 tis. €
Celkové výnosy
190,9 tis. €
Aktíva
29,7 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
15,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,4 tis., 2022 1,1 tis., 2023 9,8 tis., 2024 −27,6 tis., 2025 1,6 tis.20219,4 tis.20221,1 tis.20239,8 tis.2024−27,6 tis.20251,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 568,1 tis., 2022 489,0 tis., 2023 522,5 tis., 2024 272,2 tis., 2025 333,5 tis.2021568,1 tis.2022489,0 tis.2023522,5 tis.2024272,2 tis.2025333,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 333,5 tis. € 1,6 tis. €
2024 272,2 tis. € -27,6 tis. €
2023 522,5 tis. € 9,8 tis. €
2022 489,0 tis. € 1,1 tis. €
2021 568,1 tis. € 9,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok77,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,3 tis. €
  • Finančné účty109,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-3,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky47 €
  • Krátkodobé záväzky160,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TRENDINEX s. r. o. v konkurze?

TRENDINEX s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TRENDINEX s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TRENDINEX s. r. o. tržby 333,5 tis. €.

Je firma TRENDINEX s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TRENDINEX s. r. o. dosiahla zisk 1,6 tis. €.

Je TRENDINEX s. r. o. platiteľom DPH?

TRENDINEX s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TRENDINEX s. r. o. sídli?

TRENDINEX s. r. o. má sídlo na adrese Kapitánova ul. 2728/21, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026