VF STAV GROUP s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52519481
DIČ: 2121055420
IČ DPH: SK2121055420
Vinohrady 2442/4, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vinohrady 2442/4, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 9. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2023
Spisová značka: Sro/48743/N
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Fejfár od 9. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VF STAV GROUP s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 82 % na 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 218,7 tis. €.

218,7 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
84,6 tis. €
Aktíva
21,0 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,7 tis., 2022 1,3 tis., 2023 −2,9 tis., 2024 16,1 tis., 2025 2,9 tis.2021−2,7 tis.20221,3 tis.2023−2,9 tis.202416,1 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 48,5 tis., 2022 64,2 tis., 2023 104,9 tis., 2024 278,7 tis., 2025 218,7 tis.202148,5 tis.202264,2 tis.2023104,9 tis.2024278,7 tis.2025218,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 218,7 tis. € 2,9 tis. €
2024 278,7 tis. € 16,1 tis. €
2023 104,9 tis. € -2,9 tis. €
2022 64,2 tis. € 1,3 tis. €
2021 48,5 tis. € -2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,0 tis. €
  • Záväzky63,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VF STAV GROUP s.r.o. v konkurze?

VF STAV GROUP s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VF STAV GROUP s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VF STAV GROUP s.r.o. tržby 218,7 tis. €.

Je firma VF STAV GROUP s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VF STAV GROUP s.r.o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je VF STAV GROUP s.r.o. platiteľom DPH?

VF STAV GROUP s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VF STAV GROUP s.r.o. sídli?

VF STAV GROUP s.r.o. má sídlo na adrese Vinohrady 2442/4, Nové Zámky, 940 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026