Pochyba s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52515346
DIČ: 2121081336
IČ DPH: SK2121081336
Jilemnického 707, Gbely

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jilemnického 707, Gbely Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.11
Dátum vzniku: 24. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2019
Spisová značka: Sro/44921/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tibor Pochyba od 24. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pochyba s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 288 % na 93,2 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
93,2 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
717,9 tis. €
Aktíva
244,1 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
34,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,5 tis., 2022 113, 2023 620, 2024 24,0 tis., 2025 93,2 tis.20215,5 tis.20221132023620202424,0 tis.202593,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 484,5 tis., 2022 631,1 tis., 2023 1,1 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,6 mil.2021484,5 tis.2022631,1 tis.20231,1 mil.20241,3 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 93,2 tis. €
2024 1,3 mil. € 24,0 tis. €
2023 1,1 mil. € 620 €
2022 631,1 tis. € 113 €
2021 484,5 tis. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok557,9 tis. €
  • Zásoby7,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,8 tis. €
  • Finančné účty125,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy125,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie93,2 tis. €
  • Rezervy5,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky39,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky135,8 tis. €
  • Bankové úvery293,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pochyba s.r.o. v konkurze?

Pochyba s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pochyba s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pochyba s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma Pochyba s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pochyba s.r.o. dosiahla zisk 93,2 tis. €.

Je Pochyba s.r.o. platiteľom DPH?

Pochyba s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pochyba s.r.o. sídli?

Pochyba s.r.o. má sídlo na adrese Jilemnického 707, Gbely, 908 45.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026