TKD Výťahy s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52511685
DIČ: 2121056542
IČ DPH: SK2121056542
Mlynské Luhy 88, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské Luhy 88, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.29
Dátum vzniku: 19. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2019
Spisová značka: Sro/139054/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Šimončič od 19. 7. 2019
    konateľspoločník
  • Vladimír Ruják od 19. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TKD Výťahy s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 219,1 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
219,1 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
741,7 tis. €
Aktíva
577,2 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
44,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 105,4 tis., 2022 167,0 tis., 2023 192,3 tis., 2024 323,0 tis., 2025 219,1 tis.2021105,4 tis.2022167,0 tis.2023192,3 tis.2024323,0 tis.2025219,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 980,9 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,1 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,5 mil.2021980,9 tis.20221,1 mil.20231,1 mil.20241,6 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 219,1 tis. €
2024 1,6 mil. € 323,0 tis. €
2023 1,1 mil. € 192,3 tis. €
2022 1,1 mil. € 167,0 tis. €
2021 980,9 tis. € 105,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok72,0 tis. €
  • Zásoby34,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky252,1 tis. €
  • Finančné účty371,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov353,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie219,1 tis. €
  • Rezervy15,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky41,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky106,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie385 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TKD Výťahy s. r. o. v konkurze?

TKD Výťahy s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TKD Výťahy s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TKD Výťahy s. r. o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma TKD Výťahy s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TKD Výťahy s. r. o. dosiahla zisk 219,1 tis. €.

Je TKD Výťahy s. r. o. platiteľom DPH?

TKD Výťahy s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TKD Výťahy s. r. o. sídli?

TKD Výťahy s. r. o. má sídlo na adrese Mlynské Luhy 88, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026