Gill & Deol, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52507483
DIČ: 2121047082
IČ DPH: SK2121047082
Československej Armády 7/13, Tlmače

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Československej Armády 7/13, Tlmače Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 4. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2020
Spisová značka: Sro/58902/N
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rupinder Singh od 22. 9. 2021
    konateľ
  • Ranjit Singh od 15. 12. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gill & Deol, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 78 % na 875 € a tržby jej narástli o 2 % na 234,8 tis. €.

234,8 tis. €
Tržby
875 €
Zisk
235,5 tis. €
Celkové výnosy
73,4 tis. €
Aktíva
61,4 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
27,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −17,2 tis., 2022 3,8 tis., 2023 15,7 tis., 2024 4,0 tis., 2025 8752021−17,2 tis.20223,8 tis.202315,7 tis.20244,0 tis.2025875
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 65,1 tis., 2022 160,4 tis., 2023 241,1 tis., 2024 231,0 tis., 2025 234,8 tis.202165,1 tis.2022160,4 tis.2023241,1 tis.2024231,0 tis.2025234,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 234,8 tis. € 875 €
2024 231,0 tis. € 4,0 tis. €
2023 241,1 tis. € 15,7 tis. €
2022 160,4 tis. € 3,8 tis. €
2021 65,1 tis. € -17,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok19,7 tis. €
  • Zásoby1,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky524 €
  • Krátkodobé pohľadávky6,1 tis. €
  • Finančné účty45,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov55,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie875 €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky8,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gill & Deol, s. r. o. v konkurze?

Gill & Deol, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gill & Deol, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gill & Deol, s. r. o. tržby 234,8 tis. €.

Je firma Gill & Deol, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gill & Deol, s. r. o. dosiahla zisk 875 €.

Je Gill & Deol, s. r. o. platiteľom DPH?

Gill & Deol, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gill & Deol, s. r. o. sídli?

Gill & Deol, s. r. o. má sídlo na adrese Československej Armády 7/13, Tlmače, 935 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026