December SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52497372
DIČ: 2121057906
IČ DPH: SK2121057906
Dolné Rudiny 2956/8, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolné Rudiny 2956/8, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 23. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 2. 2022
Spisová značka: Sro/81107/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Strähle od 18. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť December SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu na 450,6 tis. € a tržby jej narástli o 156 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
450,6 tis. €
Strata
1,5 mil. €
Celkové výnosy
931,3 tis. €
Aktíva
-423,5 tis. €
Vlastné imanie
145 %
Celková zadlženosť
14,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,9 tis., 2022 21,8 tis., 2023 36,4 tis., 2024 −16,9 tis., 2025 −450,6 tis.20212,9 tis.202221,8 tis.202336,4 tis.2024−16,9 tis.2025−450,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 163,7 tis., 2022 250,8 tis., 2023 479,7 tis., 2024 596,7 tis., 2025 1,5 mil.2021163,7 tis.2022250,8 tis.2023479,7 tis.2024596,7 tis.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € -450,6 tis. €
2024 596,7 tis. € -16,9 tis. €
2023 479,7 tis. € 36,4 tis. €
2022 250,8 tis. € 21,8 tis. €
2021 163,7 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok454,0 tis. €
  • Zásoby6,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky100,7 tis. €
  • Finančné účty370,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov22,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-450,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky533,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky634,0 tis. €
  • Bankové úvery186,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma December SK s. r. o. v konkurze?

December SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma December SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala December SK s. r. o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma December SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 December SK s. r. o. vykázala stratu 450,6 tis. €.

Je December SK s. r. o. platiteľom DPH?

December SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma December SK s. r. o. sídli?

December SK s. r. o. má sídlo na adrese Dolné Rudiny 2956/8, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026