DANABI SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52496490
DIČ: 2121053693
IČ DPH: SK2121053693
Bidovce 382, Bidovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bidovce 382, Bidovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Čistenie a odvod odpadových vôd 37.00
Dátum vzniku: 4. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 3. 2020
Spisová značka: Sro/46695/V
Predmet podnikania (výber): Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov; Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Nagy od 20. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DANABI SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 9,2 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 448,2 tis. €.

448,2 tis. €
Tržby
9,2 tis. €
Zisk
485,7 tis. €
Celkové výnosy
637,1 tis. €
Aktíva
12,7 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
12,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,7 tis., 2022 12,2 tis., 2023 6,9 tis., 2024 164, 2025 9,2 tis.202113,7 tis.202212,2 tis.20236,9 tis.202416420259,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 271,9 tis., 2022 446,5 tis., 2023 626,8 tis., 2024 451,3 tis., 2025 448,2 tis.2021271,9 tis.2022446,5 tis.2023626,8 tis.2024451,3 tis.2025448,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 448,2 tis. € 9,2 tis. €
2024 451,3 tis. € 164 €
2023 626,8 tis. € 6,9 tis. €
2022 446,5 tis. € 12,2 tis. €
2021 271,9 tis. € 13,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok87,2 tis. €
  • Zásoby447,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky71,2 tis. €
  • Finančné účty31,0 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie12,7 tis. €
  • Záväzky624,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DANABI SK s.r.o. v konkurze?

DANABI SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DANABI SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DANABI SK s.r.o. tržby 448,2 tis. €.

Je firma DANABI SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DANABI SK s.r.o. dosiahla zisk 9,2 tis. €.

Je DANABI SK s.r.o. platiteľom DPH?

DANABI SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DANABI SK s.r.o. sídli?

DANABI SK s.r.o. má sídlo na adrese Bidovce 382, Bidovce, 044 45.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026