CHAMAČ, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52492729
DIČ: 2121071568
IČ DPH: SK2121071568
Švedlár

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Švedlár Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 24.02
Dátum vzniku: 30. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2020
Spisová značka: Sro/46866/V
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Pukleja od 30. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CHAMAČ, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 76 % na 45,8 tis. € a tržby jej narástli o 68 % na 624,6 tis. €.

624,6 tis. €
Tržby
45,8 tis. €
Zisk
627,3 tis. €
Celkové výnosy
207,9 tis. €
Aktíva
141,2 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
22,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32,3 tis., 2022 9,7 tis., 2023 20,9 tis., 2024 26,0 tis., 2025 45,8 tis.202132,3 tis.20229,7 tis.202320,9 tis.202426,0 tis.202545,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 301,9 tis., 2022 378,5 tis., 2023 364,0 tis., 2024 370,8 tis., 2025 624,6 tis.2021301,9 tis.2022378,5 tis.2023364,0 tis.2024370,8 tis.2025624,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 624,6 tis. € 45,8 tis. €
2024 370,8 tis. € 26,0 tis. €
2023 364,0 tis. € 20,9 tis. €
2022 378,5 tis. € 9,7 tis. €
2021 301,9 tis. € 32,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky29,3 tis. €
  • Finančné účty169,3 tis. €

Pasíva

  • Výsledok hospodárenia minulých rokov95,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie45,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky59,6 tis. €
  • Bankové úvery6,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CHAMAČ, s. r. o. v konkurze?

CHAMAČ, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CHAMAČ, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CHAMAČ, s. r. o. tržby 624,6 tis. €.

Je firma CHAMAČ, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CHAMAČ, s. r. o. dosiahla zisk 45,8 tis. €.

Je CHAMAČ, s. r. o. platiteľom DPH?

CHAMAČ, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CHAMAČ, s. r. o. sídli?

CHAMAČ, s. r. o. má sídlo na adrese Švedlár, 053 34.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026