Waterguard s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52491838
DIČ: 2121059930
IČ DPH: SK2121059930
Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 23. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 11. 2019
Spisová značka: Sro/139109/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Holík od 23. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Waterguard s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 16,4 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 881,5 tis. €.

881,5 tis. €
Tržby
16,4 tis. €
Zisk
887,3 tis. €
Celkové výnosy
503,4 tis. €
Aktíva
61,6 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
8,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −20,3 tis., 2022 73,8 tis., 2023 6,2 tis., 2024 19,0 tis., 2025 16,4 tis.2021−20,3 tis.202273,8 tis.20236,2 tis.202419,0 tis.202516,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,5 tis., 2022 1,1 mil., 2023 700,5 tis., 2024 678,7 tis., 2025 881,5 tis.202139,5 tis.20221,1 mil.2023700,5 tis.2024678,7 tis.2025881,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 881,5 tis. € 16,4 tis. €
2024 678,7 tis. € 19,0 tis. €
2023 700,5 tis. € 6,2 tis. €
2022 1,1 mil. € 73,8 tis. €
2021 39,5 tis. € -20,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok77,5 tis. €
  • Zásoby224,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky134,1 tis. €
  • Finančné účty5,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie62,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy14,5 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov25,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky196 €
  • Krátkodobé záväzky259,8 tis. €
  • Bankové úvery181,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Waterguard s. r. o. v konkurze?

Waterguard s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Waterguard s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Waterguard s. r. o. tržby 881,5 tis. €.

Je firma Waterguard s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Waterguard s. r. o. dosiahla zisk 16,4 tis. €.

Je Waterguard s. r. o. platiteľom DPH?

Waterguard s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Waterguard s. r. o. sídli?

Waterguard s. r. o. má sídlo na adrese Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026