Pho service, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52481646
DIČ: 2121057147
IČ DPH: SK2121057147
Bajkalská 45H, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 45H, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.10
Dátum vzniku: 24. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 2. 2020
Spisová značka: Sro/139149/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Quoc Ha od 15. 2. 2023
    konateľspoločník
  • Mgr. Jozef Šimek od 14. 2. 2023
    člen dozornej rady
  • Quoc Tran od 14. 2. 2023
    člen dozornej rady
  • Thao Huong od 14. 2. 2023
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pho service, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 7 % na 45,7 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 915,0 tis. €.

915,0 tis. €
Tržby
45,7 tis. €
Zisk
915,0 tis. €
Celkové výnosy
576,3 tis. €
Aktíva
120,3 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
24,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −16,8 tis., 2022 6,8 tis., 2023 45,0 tis., 2024 42,8 tis., 2025 45,7 tis.2021−16,8 tis.20226,8 tis.202345,0 tis.202442,8 tis.202545,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 238,6 tis., 2022 186,6 tis., 2023 647,0 tis., 2024 766,3 tis., 2025 915,0 tis.2021238,6 tis.2022186,6 tis.2023647,0 tis.2024766,3 tis.2025915,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 915,0 tis. € 45,7 tis. €
2024 766,3 tis. € 42,8 tis. €
2023 647,0 tis. € 45,0 tis. €
2022 186,6 tis. € 6,8 tis. €
2021 238,6 tis. € -16,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok227,0 tis. €
  • Zásoby165,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky90,4 tis. €
  • Finančné účty28,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie64,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov69,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie45,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky447,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pho service, s. r. o. v konkurze?

Pho service, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pho service, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pho service, s. r. o. tržby 915,0 tis. €.

Je firma Pho service, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pho service, s. r. o. dosiahla zisk 45,7 tis. €.

Je Pho service, s. r. o. platiteľom DPH?

Pho service, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pho service, s. r. o. sídli?

Pho service, s. r. o. má sídlo na adrese Bajkalská 45H, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026