insta by TZ, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52471683
DIČ: 2121042385
IČ DPH: SK2121042385
Železničná 1557/30A, Teplička nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničná 1557/30A, Teplička nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 25. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 2. 2020
Spisová značka: Sro/72627/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Mravec od 24. 1. 2023
    konateľ
  • Tatiana Žideková od 25. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť insta by TZ, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 69 % na 344,4 tis. € a tržby jej klesli o 57 % na 728,4 tis. €.

728,4 tis. €
Tržby
344,4 tis. €
Zisk
781,3 tis. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
2,6 mil. €
Vlastné imanie
76,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 278,1 tis., 2022 387,6 tis., 2023 464,2 tis., 2024 1,1 mil., 2025 344,4 tis.2021278,1 tis.2022387,6 tis.2023464,2 tis.20241,1 mil.2025344,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 326,2 tis., 2022 549,2 tis., 2023 752,9 tis., 2024 1,7 mil., 2025 728,4 tis.2021326,2 tis.2022549,2 tis.2023752,9 tis.20241,7 mil.2025728,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 728,4 tis. € 344,4 tis. €
2024 1,7 mil. € 1,1 mil. €
2023 752,9 tis. € 464,2 tis. €
2022 549,2 tis. € 387,6 tis. €
2021 326,2 tis. € 278,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok544,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty706,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku86,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie344,4 tis. €
  • Rezervy500 €
  • Krátkodobé záväzky27,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma insta by TZ, s. r. o. v konkurze?

insta by TZ, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma insta by TZ, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala insta by TZ, s. r. o. tržby 728,4 tis. €.

Je firma insta by TZ, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 insta by TZ, s. r. o. dosiahla zisk 344,4 tis. €.

Je insta by TZ, s. r. o. platiteľom DPH?

insta by TZ, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma insta by TZ, s. r. o. sídli?

insta by TZ, s. r. o. má sídlo na adrese Železničná 1557/30A, Teplička nad Váhom, 013 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026